Firma „H.B.M.” Zakład Wielobranżowy Wiktor Lewandowicz współpracuje z wieloma partnerami. To często dzięki nim oferujemy naszym Klientom towary i usługi najwyższej jakości.


Firma BRAMAR rozpoczęła swoją działalność w Radomiu w 1990 roku jako wspólne przedsięwzięcie inżynierów elektroników i specjalisty mechanika, zajmującego się od wielu lat zagadnieniami obróbki metali. Głównym celem działalności firmy stała się problematyka automatyzacji wjazdu, wejścia oraz kontroli dostępu.

Obecnie po ponad 20 latach działalności BRAMAR jest:
Generalnym przedstawicielem na Polskę firm:
– V2 S.p.A. – urządzenia do automatyzacji bram na posesje prywatne;
– MECCANICA FADINI – urządzenia automatyki bram do intensywnej eksploatacji na posesje prywatne i obiekty przemysłowe;
– IM-VA – bramy hangarowe przesuwne i harmonijkowe do obiektów przemysłowych.
 
Więcej: www.bramar.pl


METALURGIA SA to jeden z największych w Europie producentów drutu i wyrobów z drutu oraz lider w produkcji drutu ocynkowanego na rynku polskim. Istniejąca od ponad 135 lat Spółka wchodzi w skład grupy TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY- MORAVIA STEEL.
Silna marka METALURGII SA oraz ceniona przez klientów jakość produktów to efekt długofalowej dbałości o każdy szczegół procesu produkcyjnego w spółce. METALURGIA SA posiada własną linię trawienia walcówki, nowoczesną linię cynkowania ogniowego drutów, piec do rekrystalizacji i sferoidyzacji oraz prowadzi długofalowy celowany proces inwestycyjny w obrębie parku ciągarskiego. 
Portfolio produkcyjne METALURGII SA obejmuje druty ciągnione gołe o różnym stopniu twardości i wykończeniu powierzchni, druty ocynkowane ogniowo, druty żarzone, druty spawalnicze, druty powlekane PCV oraz pełną gamę asortymentową gwoździ. Spółka świadczy ponadto usługi trawienia i obróbki termicznej drutów i walcówki. Swoje produkty sprzedaje na rynkach UE oraz rynkach poza unijnych.

Spółka prowadzi produkcję i zarządzanie w oparciu o wdrążony system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2008

Więcej: www.metalurgia.pl